Кути рівнобедренного трикутника відносяться як 3.6 знайти кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

Объяснение:

1 Варіант.

у рівнобедреного трикутнику кути при основі рівні => кут1=кут3.

нехай, спільний коефіцієнт = х =>

=> кут1=3х; кут2=6х; кут3=3х.

сума усіх внутрішніх кутів трикутника = 180°.

складаємо рівння:

3х+3х+6х=180

12х=180

х=15.

кут1=кут3=15×3=45°

кут2=6×15=90°

2 Варіант.

у рівнобедреного трикутнику кути при основі рівні => кут1=кут3.

нехай, спільний коефіцієнт = х =>

=> кут1=6х; кут2=3х; кут3=6х.

сума усіх внутрішніх кутів трикутника = 180°.

складаємо рівння:

3х+6х+6х=180

15х=180

х=12

кут2=12×3=36°

кут1=кут3=6×12=72°