При якому значенні а число 3 буде коренем рівняння ах2 +5x-12=0. Можна як найшвидше!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Багланов Елболсын.

Ответ:

оціни на 5 зірок

Объяснение:

Нехай х=3, тоді

а3^2+5•3-12=0

а•9+15-12=0

9а=-15+12

9а=-3

а=-3/9

а=-1/3