При якому найменшому натуральному значенні m довжина вектора а(4;2;m) буде більше за число 6?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пигунов Алексей.

Відповідь:

5

Пояснення:

|a| = √x²+y²+z², де a(x; y; z;)

|a| = √4²+2²+m²

6 = √16+4+m²

6 = √20+m²

√36 = √20+m² ⇒ m² = 16

m = √16

m = 4

Отже, якщо нам потрібен результат, більший за число 6, то m буде дорівнювати 5 (наступне натуральне число)

Відповідь: 5