Площа основи правильної чотирикутної піраміди 36 см, а площа бічної поверхні 60 см2. Знайти довжину

апофеми цієї піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Столярова Дарья.

5 см

Объяснение:

Площа поверхні:

S1 = a^2 =36

a = 6

Площа бічної поверхні - це площа 4-х рівнобедених трикутників з основою "а" і висотою, що дорівнює апофемі f

S2 = 4*1/2*a*f = 60

a*f = 30

f = 30/a = 30/6= 5 (см)