Знайдіть величини внутрішніх кутів правильного многокутника, якщо у нього 15 сторін.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуйда Кирилл.

Відповідь:

(180(n-2))/n=(180(15-2))/15=180*13/15=2340/15=156

Пояснення: