5.Прямокутник зі сторонами 3 см і 7 см обертається навколо більшої сторони . Знайдіть діаметр

циліндра, що при цьому утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Шабарчин Сережа.

Ответ:    D = 6 см .

Объяснение:

     R = 3 cм  , тому  D = 2R = 2 * 3 = 6 ( cм ) .