Знайдіть кути рівнобедреного трикутника,якщо кут при основі на 30°більший за кут при вершині


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

Відповідь:

Пояснення:

Кути при основі рівні⇒∠λ=∠β

Нехай кут при основі=х+30°, тоді кут при основі-х. Маємо рівняння:

2(х+30)+x=180

2x+60+x=180

3x=120

x=40°

∠λ=∠β=40+30=70°

∠η=40°