Срочно !! внутрішній кут правильного многокутника дорівнює 110 градусів знайдіть кількість

сторін цього многокутника та його центрального кута

Ответы на вопрос

Отвечает Davtyan Tigran.

Ответ:

Такого многокутника не існує

Объяснение:

180°(n-2)/n; де n- кількість кутів многокутника.

180(n-2)/n=110°

180n-360=110n

180n-110n=360

70n=360

n=360/70

n≈5,14 многокутника не існує.