У трикутнику АBC бісектриса СР ділить сторону АВ на відрізки АР =18 см, РВ=5 см. Знайдіть периметр

трикутника, якщо АС=10см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шибеко Уля.

Ответ:

35 7/9 см.

Объяснение:

Бісектриса трикутника ділить його сторону на частини пропорційні прилеглим сторонам, отже маємо таке співвідношення:

АС/АР=ВС/ВР

10/18=ВС/5;   ВС=10*5:18=50/18=2 7/9 см

Р=10+18+5+2 7/9 = 35 7/9 см.

Отвечает Жигадло Юля.

Ответ:

решение смотри на фотографии