Сума катетiв прямокутного трикутника дорівнює 70 см, а сума медіани i висоти, проведеної до

гіпотенузи, 49 см. Знайдіть периметр трикутника. ВІДПОВІДЬ: 120 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Аксенов Дмитрий.

Ответ:

120

Объяснение:

a+b=70

m=0,5c

ch=ab

h=ab/c

m+h=49

0,5c+ab/c=49

0,5c²+ab=49c

c²+2ab=98c

a²+b²+2ab=98c

(a+b)²=98c

70²=98c

c=50

P=a+b+c=70+50=120