Сторона ромба дорівнює 16 см, а його висота - 8№3. Знайдіть синус гострого кута ромба та його

градусну міру за допомогою таблиці, знайдіть тупий кут ромба. СРОЧНО №-КОРЕНЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Росьянский Андрей.

Ответ:

sinα=√3/2=60°

Объяснение:

Площа ромба знаходиться по формулі:

S=ah, де а сторона, h висота

S=16×8√3=128√3 (см²)

Також площу можна знайти зв формулою

S=a²×sinα підставимо відомі величини. отримаємо:

128√3=16²×sinα

128√3=256×sinα

sinα=(128√3)/256=√3/2

√3/2=60°