839°. Обчисли довжину кола: 1) діаметр якого дорівнює 3,4 дм; 4,5 см; 2) радіус якого дорівнює 15

см; 1,8 дм. Помогите умоляю очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Никита.

Ответ:

Довжина кола знаходиться по формулі:

С=πd, або С=2πR

1) С=π×3,4≈10,7 (дм)

  С=π×4,5≈14,1 (см)

2) С=2π×15=π×30≈94,2 (см)

   С=2π×1,8=π×3,6≈11,3 (дм)