. Точки MiN належать відрізку CD, довжина якого дорівнює 60 см. = Знайдіть довжину вiдрiзка MN,

якщо CN - 50 см, DM-18 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Данил.
ND=CD-CN=60-50=10см
MN=DM-ND=18-10=8см
MN=8см
Отвечает Михальова Таня.

Ответ:

28

Объяснение:

60-(50-18)=50-18=32 60-32=28