Знайти площу рівнобедреного трикутника з бічною стороною 5 і кутом між бічними сторонами 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Надежина Екатерина.

Ответ:

6,25 см²

Объяснение:

S=1/2 * 5 * 5 * sin30 = 1/2 * 25 * 1/2 = 6,25 см²

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

решение смотри на фотографии