Точка В належить відрізку АС, довжина якого дорівнює 36 см. Знайдіть відрізок АВ і ВС, якщо АВ:ВС =

4:5.

Ответы на вопрос

Отвечает Мисирова Фатима.

Відповідь:ав=4х. вс 5х        4х+5х=36

9х=36 х=36/9 =4

ав=4*4=16см  вс= 5*4=20см перевірка 16+20=36

Пояснення:без пояснень