Допоможіть будь ласка, даю 25 балів Знайдіть периметр ромба ABCD, якщо кут A= 60º, BD = 8 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Максим.

В трикутнику ABD: кут B = (180° - 60°)/2 = 60°

Всі кути в трикутнику ABD рівні і дорівнюють, тому AB = BD = 8 см

Так як всі сторони в ромба рівні, то

P = AB * 4 = 8 * 4 = 32 см

Ps: можна кращу відповідь?

Отвечает Карасёв Саша.

кутА=кутС і кутВ=кутD

трикутник АВD - рівносторонній(кутА=60 кутАВD=1/2кутВ=кутАDВ=60)

тоді сторона ромба 8см

у ромба всі сторони рівні, тому периметр дорівнює 4*8=32см

32см