Знайдіть кути п'ятикутника, якщо вони пропорцiйнi числам 2, 7, 10, 14, 21.


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

20°; 70°; 100°; 140°; 210°

Объяснение:

Формула розрахунку суми кутів многокутника.

180°(n-2); де n- кількість кутів.

n=5

180(5-2)=180*3=540°

2х°- один кут

7х° - другий

10х° - третий

14х° - четвертий

21х° - п'ятий

Рівняння:

2х+7х+10х+14х+21х=540

54х=540

х=10

2*10=20°

7*10=70°

10*10=100°

14*10=140°

21*10=210°