Знайдіть довжину кола, якщо його радіус дорівнює 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышев Никита.

Ответ:

37,68 см або 12π см

Объяснение:

Формула довжини кола:

C = 2пR ⇒ C = 2 × 3,14 × 6 = 37,68 (см)

C = 2пR ⇒ С = 2π × 6 = 12π (см)

С = 37,68 (см) або 12π (см)

Відповідь: С = 37,68 см або 12π см.