Перпендикуляр проведений із середини основи рівнобедреного трикутника до бічної сторони,ділить їїна

вірдрізки 16 см і 2 см починаючи від вершини протилежної основі.Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лазукина Руслана.

Ответ:

300 см²

Объяснение:

Проведем высоту ВЕ, рассмотрим ΔВСЕ,  ЕК -высота,

ЕК=√(ВК*КС)=√(9*16)=√144=12 см.

S(ВСК)=1/2 * ЕК * ВС = 1/2 * 12 * 25=150 см²

S(АВС)=2S(ВСК)=150*2=300 см²