Знайти площу трапеції, якщо її діагоналі дорівнюють 8 см і 6 см, а кут між ними 60°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ислам.

S = 1/2*d1*d2*sin a

S = 1/2*8*6*sin 60= 24*√3/2 = 12 √3 см^2