Укажіть правильний многокутник, у якого сума внутрішніх кутів у 2 рази більша за суму зовнішніх

кутів, узятих по одному при кожній вершині. А) Квадрат Б) Рівносторонній трикутник В) Правильний п’ятикутник Г) Правильний шестикут

Ответы на вопрос

Отвечает Фелиферова Анастасия.

Ответ:

г

Объяснение:

Правильний шестикутник: 180 (6-2) = 720, сума зовнішніх кутів = 6 * 60 = 360. Рівняння виконується.

Отвечает Чугунова Виктория.

Відповідь: правильний шестикутник.

Пояснення:

Відомо , що сума зовнішніх кутів многокутника 360°. Тоді сума внутрішніх по умові 360×2=720° . 180(n-2)=720, n-2=4, n=6.