Срочно! Дам 60 баловвв!!Знайдіть площу трикутника, дві сторони якого дорівню- ють 4 см і 6 см, а

кут між ними дорівнюе 60°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкина Алёна.

Ответ:

S=12√3

Объяснение:

S=(4*6*sin60)/2=(24*√3/2)/2=12*√3=12√3