Знайти об'єм кулі, якщо сфера має площу 16п см^2


Ответы на вопрос

Отвечает Журов Саша.

Ответ:

V=32π/3 см³

Объяснение:

S=4πR²; →

R=√(S/4π)=√(16π/4π)=√4=2см.

V=4πR³/3=4π*2³/3=32π/3 см³