СРОЧНО Якщо дві сторони рівнобедреного трикутника дорівнюють 7 см і 8 см, то периметр МОЖЕ

дорівнювати...

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

a=b

a=b=7. d=8

P= a+d+b= 7+8+7= 22