Основа пiрамiди – ромб з стороною 15 см, кожна грань пiрамiди нахилена до основи пiд кутом

45o.Обчислiть об’єм пiрамiди, якщо площа її бiчної поверхнi дорiвнює 300 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.

Об’єм піраміди можна обчислити за формулою V = (1/3) Ah, де A — площа основи, а h — висота піраміди. У цьому випадку площа основи дорівнює A = 15² = 225 см², а висота h = (15/2)/cot(45°) = 10,60 см. Отже, об’єм піраміди дорівнює V = (1/3) Ah = (1/3) × 225 × 10,60 = 76,5 см³.