Нехай а і b- катети прямокутного трикутника, с-його гіпотенуза. Знайдіть невідому сторону

трикутника якщо: 3) b=3см,с=√90см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Komarov Vlad.

Ответ:

а=9см

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

а²=с²-b²=(√90)²-3²=90-9=81 см²

a=√81=9см