СРОЧНО МЕНІ ЗДАВАТИ ЧЕРЕЗ ПІВГОДИНИ !!!правильному трикутнику ABC, довжина сторони AB дорівнює 10

см. Знайдіть довжину висоти проведеної до сторони BC.

Ответы на вопрос

Отвечает Ишманова Камила.

Ответ:

Відповідь: довжина висоти проведеної до сторони BC дорівнює 5 см.

Объяснение:

Щоб знайти довжину висоти, проведеної до сторони BC, нам потрібно знайти площу трикутника ABC і ділити її на довжину сторони BC, помножену на 2.

За формулою для площі трикутника S = 1/2 * AB * h, де h - довжина висоти, можна знайти h:

h = 2 * S / AB

А для знаходження площі трикутника потрібно знати його висоту, яку ми шукаємо. Але, ми можемо використати те, що правильний трикутник можна розділити на дві рівні прямокутні трикутники з катетами, що дорівнюють половині сторони AB та потрібною висотою.

Отже, довжина висоти проведеної до сторони BC дорівнює половині довжини сторони AB, тобто:

h = AB/2 = 10/2 = 5 см