Помогие пж... сторони трикутника відносяться як 8: 9: 10. Знайти невідомі сторони подібного йому

трикутника якщо його периметр дорівнює 54 см

Ответы на вопрос

Отвечает Bai Anastasia.

Объяснение:

8:9:10=8х,9х,10х.

8х+9х+10х=54

54:27=2

8х=8*2=16см

9х=9*2=18см

10х=10*2=20см

Отвечает Умникова Анастасия.

Ответ: .

Объяснение: