!!Срочно!! Складіть рівняння кола, симетричного колу (х -1)2 + (у + 2)2 = 16 відносно початку

координат;​

Ответы на вопрос

Отвечает Харлашкина Светлана.

Ответ:

Объяснение:

Рівняння кола, симетричного відносно початку координат, можна отримати, замінивши координати (x, y) на координати їх протилежних значень (-x, -y). Таким чином, для отримання рівняння кола, симетричного відносно початку координат, можна замінити (x, y) на (-x, -y) в даному рівнянні кола:

(-x - 1)² + (-y + 2)² = 16

або

x² + 2x + y² - 4y + 1 + 4 = 16

або

x² + y² + 2x - 4y - 11 = 0

Отже, рівняння симетричного кола є x² + y² + 2x - 4y - 11 = 0.