Запишіть рівняння кола симетричного колу(x+2)2+(y+3)2=5 відносно: 1) початку координат ;2) точки

К (0;2) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Злата.

1) Рівняння кола відносно початку координат можна отримати, підставивши x = 0 та y = 0 в формулу кола:

(0 + 2)² + (0 + 3)² = 5

4 + 9 = 5

Це рівняння не має розв'язків, тому коло не перетинається з початком координат.

2) Рівняння кола відносно точки К (0;2) можна отримати, використовуючи формулу кола та відстань між точками (x1, y1) та (x2, y2):

(x + 2)² + (y + 3)² = 5

Відстань між точками (0, 2) та (-2, -1) дорівнює:

√[(0 - (-2))² + (2 - (-1))²] = √[4 + 9] = √13

Отже, рівняння кола відносно точки К (0;2) має вигляд:

(x + 2)² + (y + 3)² = 13