6. Запишіть рівняння кола, симетричного колу (x - 2)2 + (y + 3)² = 7 відносно точки M(0;3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Довбня Анна.

Відповідь:

(x - 0)² + (y - 6)² = 7.

Пояснення:

(x - a)² + (y - b)² = r²,

Знайдемо радіус кола:

r² = 7, отже r = √7.

Запишемо рівняння кола:

(x - 2)² + (y + 3)² = 7.

Застосуємо формулу симетрії для точки M(0;3):

(x - 0)² + (y - 6)² = 7.

Отже, рівняння симетричного кола відносно точки M(0;3) має вигляд: (x - 0)² + (y - 6)² = 7.