3. У прямокутному трикутнику один із гострих кутів дорівнює 30°. Катет, протилежний цьому куту,

дорівнює 20 см. Знайдіть гіпотенузу. Б. 10 см В. 40 см A. 20см срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

За теоремою Піфагора для прямокутного трикутника, гіпотенуза дорівнює квадратному кореню з суми квадратів катетів. У даному трикутнику кут, протилежний катету дорівнює 90° - 30° = 60°, тому другий катет можна знайти за тригонометричною функцією синус: $sin 60° = \frac{\text{протилежний катет}}{\text{гіпотенуза}}$. Таким чином, гіпотенуза дорівнює $\frac{20}{\sin 60°} \approx 22.4$ см.

Відповідь: ближче до варіанту B - 40 см.

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ:

40 см.

Объяснение:

Катет, що лежить проти кута 30 градусів, дорывнює половині гіпотенузи.

20*2=40 см це гіпотенуза