Бічна сторона рівнобедреного трикутника 18см, а його основа 12см. Знайдіть периметр трикутника.

Срочно нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмкина Настя.
Дано:АВС; AB=ВC=18см; АC- 12см;
Знайти: Р
Р= АВ +ВС+АС
Р= 18+18+12=48 см