У паралелограмі сторони 12і 15 см більша висота 5 см. Знайти меншу ввисоту. допоможіть будь

ласка! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Трошко Никита.
При розв'язанні задачі на знаходження висот паралелограма можна використовувати теорему Піфагора для трикутників, утворених висотами.

Позначимо меншу висоту як h. Тоді за теоремою Піфагора для трикутника, утвореного меншою висотою і стороною довжиною 12 см:

h^2 + 5^2 = 15^2

h^2 + 25 = 225

h^2 = 200

h = √200 ≈ 14.14 см

Отже, менша висота паралелограма дорівнює близько 14.14 см.