знайдіть площу трикутника, в якого дві висоти дорівнюють 12 см і 13 см та перетинаються під кутом

30 градусів. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Саша.

За теоремою Піфагора знайдемо довжину основи трикутника:

a^2 = (12^2 + 13^2) = 313

a = √313

Площа трикутника за формулою:

S = (1/2) * a * h

S = (1/2) * √313 * 12 ≈ 93.13 (см^2)

Отже, площа трикутника дорівнює близько 93.13 квадратних сантиметрів.