6. Знайти сторони рівнобедреного трикутника периметр якого 8,5м, а його основа на 1,3м більша за

бічну сторону. Знайдіть сторони трикутника. допоможіть даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Лиза.

Объяснение:

обьяснение на фото сверху


Отвечает Андриянова Таня.

Відповідь:

1)Нехай сторона рівнобедреного трикутника дорівнює х,тоді його основа буде дорівнювати (1,3+х). Маємо рівняння:

х+х+(1,3+х)=8,5

х+х+1,3+х=8,5

3х=7,2

х=2,4(м)-бічна сторона рівнобедреного трикутника

2)1,3+2,4=3,7(м)-основа рівнобедреного трикутника

Відповідь:2,4м;2,4м;3,7м;

Пояснення: