У △ABC відомо, що AC=13см, BC=20 см, а висота CD дорівнює 12 см. Знайдіть сторону AB трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Просалкова Катерина.

Ответ:

АВ=21см

Объяснение:

∆АСD- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

АD=√(AC²-CD²)=√(13²-12²)=5 см

∆СВD- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

DB=√(CB²-CD²)=√(20²-12²)=

√(400-144)=√256=16 см

АВ=АD+DB=5+16=21 см