Дві сторони паралелограма дорівнюють 10 см і 14 см, а одна з діагоналей -18 см. Знайдіть другу

діагональ паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Рафиков Артём.

Ответ:

у паралелограма сума квадратів сторін дорівнює сумі квадратів діагоналей. виходить просте рівняння:

2(100+196)=324+x^{2}

2*296=324+x^{2}

592=324+x^{2}

250=x^{2}

х=\sqrt{250}

х=5\sqrt{10} см

Объяснение: