АК – медіана трикутника, О – точка перетину медіан. Обчисліть довжину відрізка ОА, якщо ОК=4см


Ответы на вопрос

Отвечает Жумаханова Зере.

Оскільки АО:ОК=2: 1, то АО:4=2:1, АО= 4*2:1=8.(см)

ВІдповідь: 8 см