1. Знайдіть суму кутів і кількість діагоналей опуклого 7-кутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анатолий.

Ответ:

Сума кутів дорівнює 900°

Кількість діагоналей 14

Объяснение:

Формула суми кутів многокутника:

180°(n-2); де n- кількість кутів многокутника.

n=7

180°(7-2)=180°*5=900°

__________

Формула кількості діагоналей:

(n²-3n)/2;

n=7

(7²-3*7)/2=(49-21)/2=28/2=14