СРОЧНО !!!Один iз гострих кутів прямокутного трикутника на 34° менше іншого.Знайдіть острів кути

прямокутного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Икрамов Шыңғыс.

Ответ:

один із кутів x значить інший х-34 (на 34 градусів менше) значить третій 90.

сума кутів трекутників 180 градусів

х+(х-34)+90=180

2х-34=99

2х=124

х=62

перший кут 64°,другий 62-34=28°

Відповідь 28°