ТКN~T¹K²N³, TK=6 СМ, TN=8 СМ T¹N¹= 20CM, K¹N¹=25 CM знайдіть T¹K¹ iKN


Ответы на вопрос

Отвечает Золотогурский Юра.

З використанням теореми Піфагора можна знайти довжини бічних сторін трикутника:

T¹K¹² = sqrt(T¹N¹² - K¹N¹²)
T¹K¹² = sqrt(20² - 25²)
T¹K¹² = sqrt(400 - 625)
T¹K¹² = sqrt(-225) (додатковий корінь не має фізичного змісту в даному контексті)

Отже, немає реального значення для T¹K¹.

Щодо iKN, не надано достатніх даних для визначення його довжини.