у трикутнику ABC AB=6см ,BC=12см,більший з відрізків на які бісектриса BK ділиьб сторону AC

дорівнює 6см Знайти AC​

Ответы на вопрос

Отвечает Фондарок Анастасия.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі можна скористатися теоремою бісектриси, яка стверджує, що бісектриса трикутника ділить протилежну сторону на відрізки, пропорційні іншим двом сторонам трикутника. За цією теоремою, відрізок AK (менший з відрізків, на які бісектриса ділить сторону AC) повинен бути пропорційний сторонам AB і BC:

AK/AB = CK/BC

Але ми знаємо, що AK = 6см, CK = 6см (більший з відрізків, на які бісектриса ділить сторону AC), AB = 6см і BC = 12см. Підставляючи ці значення в формулу, отримуємо:

6/6 = 6/12

1 = 0.5

Отже, ми отримали неможливу рівність, що свідчить про те, що постановка задачі є помилковою або неповна.