201. Вiдстань між центрами двох кіл дорівнює 9 см. Визначте, дорівнюють: чи перетинаються цi

кола, якщо їх радіуси 1) 6 см i 4 см; 2) 4,5 cm i 4,5 cm; 3) 2 см i 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухтаров Бекарыс.

Ответ:

1) перетинаються

2)мають зовнішній дотик(одну спільну точку

3)не перетинаються

Объяснение:

6+4=10>9-перетинаються

4,5+4,5=9=9 - мають зовнішній дотик

6+2=8<9 - не перетинаються