Знайти координати вектора ВА, якщо A(0; 1; -1) 1B (1;-1; 0).​


Ответы на вопрос

Отвечает Никоноров Денис.

Объяснение:

Координати вектора ВА можна знайти, віднімаючи координати точки A від координат точки B. Таким чином, отримаємо:

B - A = (1; -1; 0) - (0; 1; -1) = (1 - 0; -1 - 1; 0 - (-1)) = (1; -2; 1)

Таким чином, координати вектора ВА дорівнюють (1; -2; 1).