Знайти координати вершини трикутника АВС і координати вектора СА, якщо: А(2;-5), вектор АВ(0;2),

вектор ВС (4;2). координати вектора знайшла, а як знайти вершини?

Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

вектор СА=-вектор АС=-(вектор АВ+вектор ВС)=-((0;2)+(4;2))=-(0+4;2+2)=-(4;4)=(-4;-4)

 

AB=(x_B-x_A;y_B-y_A)=(0;2);\\\\x_B=x_A+0=-4+0=-4;\\\\y_B=y_A+2=-4+2=-2;\\\\B(-4;-2)

 

BC=(x_C-x_B;y_C-y_B)=(4;2);\\\\x_C=x_B+4=-4+4=0;\\\\y_C=y_B+2=-2+2=0;\\\\C(0;0)

 

так як з одного боку АС=-СА=(4;4)

з другого АС=(0-2;0-(-5))=(-2;5)

 

десь занишпорено протиріччя