Для заданої функції f(x) = 3x²/2√x знайти первісну F(x), графік якої проходить через точку (1;

2).​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

Ответ: F(x)=0.6 *x^\frac{5}{2}+1.4

Объяснение:

f(x)=3x^2/2\sqrt{x} =3x^2*x^-^0^.^5 *0.5= 1.5*x^\frac{3}{2} \\= > F(x)=1.5* (2/5) *x^\frac{5}{2}+C=0.6 *x^\frac{5}{2}+C\\ A(1;2) = > F(1)=2=0.6*1 +C = > C=1.4\\ = > F(x)=0.6 *x^\frac{5}{2}+1.4