7. Розв'яжіть задачу з повним поясненням на зворотній стороні аркуша. Основа AD рівнобічної

трапеції ABCD ділиться висотою ВК на вiдрiзки довжиною 9 см і 35 см. а довжина діагоналі трапеції дорівнює 37 см. Знайдіть площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Площа трапеції дорівнює 420см²

Объяснение:

AH=KD=35см.

∆АСН- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора:

СН=√(АС²-АН²)=√(37²-35²)=

=√(1369-1225)=√144=12см.

ВС=АН-АК=35-9=26см.

AD=AK+KD=35+9=44см

S=CH(BC+AD)/2=12(26+44)/2=

=6*70=420 см²