ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЕ, ОЧЕНЬ СРОЧНО. Знайти площу рівнобічної трапеції, якщо висота дорівнює 8 см, і

розділила більшу основу на два відрізки, більший з яких дорівнює 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жидких Вадим.

Відповідь:площа рівнобічної трапеції дорівнює 96 см².

Пояснення:

Площу рівнобічної трапеції можна знайти за формулою:

S = ((a + b) * h) / 2,

де a і b - довжини основ трапеції, h - висота.

У даному випадку, більша основа розділена на два відрізки, з яких більший дорівнює 12 см. За властивостями рівнобічної трапеції, інший відрізок також дорівнює 12 см.

Таким чином, a = 12 см, b = 12 см, h = 8 см.

Підставляємо значення в формулу:

S = ((12 + 12) * 8) / 2 = (24 * 8) / 2 = 192 / 2 = 96 см².

Отже, площа рівнобічної трапеції дорівнює 96 см².