знайдіть обєм трикутної піраміди, якщо її висота дорівнює 10 см а в основі лежить прямокутний

трикутник з катетами 2 і 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Грищенко Саша.

Ответ:

Об'єм піраміди дорівнює 40/3 см³

Объяснение:

Н=10см

а=2см

b=4см

V=?

Розв'язання:

S∆=½*a*b=2*4/2=4см²

V=⅓*S∆*H=⅓*4*10=40/3 см³